Wyjazdowy niezbędnik przy wypadach z maluszkami. Sprawdzone produkty

Już wkrótce lato. Czas letnich wyjazdów, rodzinnych wycieczek i spędzania czasu na świeżym powietrzu. By świetnie się bawić podczas pobytu na długo wyczekiwanych wczasach i w ostatnim momencie w pośpiechu nie szukać niezbędnych akcesoriów, zróbmy długą listę i – jeżeli jest taka potrzeba – uzupełnijmy nasze zasoby o dodatkowe produkty.

Niemowlę

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Rozchodzącymi się na pniu produktami w sklepach z asortymentem dziecięcym są aktualnie przede wszystkim nosidła dla dzieci, kocyki piknikowe i zabawki do piasku. Jeżeli maleństwo samo nie chodzi, a wózek podczas długich pieszych wycieczek czy spacerów, raczej się nie sprawdzi, zainwestujmy w nosidełko.

Dobierzmy je tak, żeby było komfortowe dla rodzica i dla dziecka. Możemy zaopatrzyć się w nosidełko klasyczne albo turystyczne. To drugie będzie miało tę przewagę, że będzie łatwe do złożenia gdy nie będzie potrzebne i w ten sposób można zaoszczędzić trochę miejsca na przykład w aucie albo naszym bagażu. Kompaktowe nosidełko można przymocować do plecaka i tym sposobem zyskać wolne ręce.

Ten niezwykle unikalny serwis (https://www.antykistarocie.pl/) przedstawia podobną problematykę, co materiał, który właśnie czytasz. Jeżeli Cię on ciekawi, kliknij tu!

W takim nosidle nosimy dziecko jak plecak – na plecach, bo taką ma ono budowę – szelki i pas biodrowy na stelażu. Maluszka umieszczamy w specjalnie zaprojektowanym, komfortowym koszu. Szalenie istotne jest, żeby nosidła dla dzieci były dostosowane do wieku i wagi dziecka, dlatego typ turystyczny przez swoją budowę, polecany jest nieco starszym maluchom. Zobacz więcej: .

Gdy chcemy sobie zrobić przerwę na spacerze, dobrym rozwiązaniem będzie koc piknikowy. To kocyk, który z jednej strony ma ciepłą i miłą w dotyku tkaninę (na przykład polar), z drugiej nieprzemakalną warstwę folii termoizolacyjnej a pomiędzy nimi ma cienką piankę. Jest idealnym rozwiązaniem na małe nierówności terenu i kiedy na trawie leży jeszcze poranna rosa. Kocyki w tym stylu mają zwykle poręczną konstrukcję i ich poskładanie albo zwinięcie w mały pakunek zajmuje zwykle kilka chwil. Tkaniny, z których są zrobione, są cieniutkie przez co cały kocyk nie zajmie w bagażu dużo miejsca. Aby rodzice odpoczęli choć przez moment, podczas przyjemnego popołudnia nad wodą czy w ogródku, przydadzą się zabawki. Nieważne, czy to piaskownica, czy cała plaża, nie tylko foremki albo wiaderka, które można w nieskończoność napełniać, ale także łopatki, grabki i wszystkie zabawki „napędzane” przesypującym się piaskiem zajmą maluchy na długie godziny. Dla ciekawskich trochę więcej tu: nowe dane.

Przedstawione rzeczy są bardzo praktyczne i posłużą naprawdę długo. Niezależnie od miejsca, w którym spędzamy urlop, warto mieć ze sobą zabawki do piasku i kocyk na przerwy w długich spacerach, które ułatwi nam nosidełko.