witaminy

witaminy

Na co powinien zwracać uwagę każdy z hodowców gołębi? Jakie symptomy zdradzają, że gołąb jest w najlepszej formie?

Każdy z hodowców gołębi, zawodowiec czy amator, ma świadomość, jak istotną rolę dla najlepszego rozwoju ptaków mają różnorodnego rodzaju witaminy i suplementy. Jak chcemy, by nasze gołębie cieszyły się najlepszą kondycją, to trzeba pamiętać o właściwie dobranych środkach. Jednak to nie wszystko, ponieważ każdy hodowca gołębi musi znać swoje gołębie i zdawać sobie sprawę, w jaki sposób je obserwować, ażeby móc wyłapać każdy niepokojący sygnał.

(więcej…)

środki owocu moreli gorzkiej

Większość spośród nas spożywając owoce obiera je ze skóry, wyrzuca pestki nie zdając sobie sprawy, ze to najwartościowsze elementy. To tuż pod skórą znajduje się najwięcej wartościowych składników pełnowartościowych. Nadzwyczaj smakowite owoce moreli sprzyjają zdrowiu i urodzie, normują ciśnienie, przemianę materii, pracę nerek wpływają zasadotwórczo, dlatego powinny je konsumować osoby chorujące na zgagę. A co robimy z pestką? Rozumie się samo przez się usuwamy, ale to nieporozumienie.

(więcej…)

Jakie są dzisiaj opcje na znalezienie karmy idealnej?

Przede wszystkim sucha karma jest podstawą menu kotów, o czym ich panowie i panie zakomicie wiedzą. W wielu miejscach można wyszukać obecnie pełnowartościowe, rewelacyjne i wykonane tylko z wyselekcjonowanych produktów karmy kocie. Oferowane na rynku przez markę Purina karmy dla kotów stanowią aktualnie znakomite rozwiązanie, biorąc pod uwagę żywienie kotów.

(więcej…)