warsztat

warsztat

Niezbędnik każdego fachowego cieśli, to znaczy co musi znaleźć się w warsztacie stolarskim

Cieśla to rzemieślnik, który zajmuje się wykonywaniem mebli drewnianych, a także ich konserwacją, instalowaniem lub malowaniem. Praca stolarza wymaga właściwych umiejętności zawodowych, między innymi dużych zdolności manualnych, i także umiejętności robienia i odczytywania rysunków technicznych. Stolarz musi także cechować się pewnymi ważnymi zaletami, takimi jak pracowitość, odpowiedzialność oraz wytrwałość.

(więcej…)

Zadbajmy o swoje miejsce pracy

Pewnie że nie trzeba nikogo przekonywać, że jeśli pragnie dobrze wykonywać własną robotę, to przede wszystkim musi się zaopatrzyć w podstawowe narzędzia, które mu ją ułatwią. Lecz prawda jest również taka, że wymagamy właściwego miejsca, na którym będziemy mieli możliwość robić tą własną robotę, tak by było nam wygodnie, byśmy mogli dotrzeć do każdego miejsca oraz jednocześnie aby było całkiem bezpiecznie.

(więcej…)

Gdzie można kupić wózki widłowe?

Dla klientów, którzy chcieliby nabyć wózki widłowe Poznań to miasto, w którym można znaleźć dużą ilość punktów sprzedaży tego sprzętu. Do wyboru klienta pozostaje cała paleta wózków zarówno nowych, jak i używanych. Zależnie od indywidualnych wymagań klienta są to wózki spalinowe (benzynowo-gazowe oraz z silnikiem Diesla) lub elektryczne. (więcej…)