W miejsce popularnych pieluch jednorazowych, warto kupić pieluchy wielorazowe i otulacze

Pieluszki wielorazowe są coraz bardziej popularne również w kraju jak i na świecie. Przede wszystkim dlatego, że są zdrowe dla malucha oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielokrotne są coraz więcej popularne również w kraju jak i na świecie. Przede wszystkim temu, że są zdrowe dla maleństwa oraz ekologiczne. Są szyte z materiałów oddychających, czyli nie ogrzewają pupy malucha.

otulacz

Autor: CatEyedKP
Źródło: http://www.flickr.com

A co najważniejsze, są bardzo prościutkie w użyciu. Nie ma konieczności ich ani gotować, ani prasować! Dla maluszka dobrze sprawdzają się otulacze szyte z wodoodpornego surowca PUL oraz tetra. Owo dziecko i tak często się przewija, stąd to najpraktyczniejszy i także najtańszy zestaw. Otulacze trzeba wymieniać co 5 przewinięcie. Dobrze posiadać także do niego ze 2-3 pieluszki formowane, które użyjemy w czasie wyjścia czy podczas drzemki.

Do przechowywania zabrudzonych pieluszek najlepiej używać zamykanego wiadra o pojemności około 23 litrów. Zużytych pieluch nie należy namaczać. Przed włożeniem do pojemnika trzeba należy tylko wyrzucić z nich większe zabrudzenia. Pieluchy wielorazowe- – także na polskim rynku bywają coraz więcej znane i akceptowane. Ale, pieluszka z materiału XXI wieku to jest nie tylko tetra, ale wyrób wszechstronny, wygodny i przychylny również dla potomka, jak i dla opiekunów. Mokre pieluchy wielorazowe lleżące w koszu można pokropić kilkoma kroplami antybakteryjnego olejku lawendowego lub z drzewa herbacianego. Olejek lepiej zaaplikować na ostatnią wkładaną danego dnia pieluszkę. Zanieczyszczone pieluszki wielorazowe mogą być przechowywane do 3 dni.

Do tego dochodzą też pieluszki z kieszonką, zamiennie pieluszki tetrowe.

Jeśli zainteresował Cię opisany zagadnienie, poznaj szczegółowy tekst (www.dobromir.eu/nawozy/dobromir-wapno-progresywne), gdzie znajdziesz obszerne info. Pogłęb swoje wiadomości.

Składają się one z dwóch warstw. Ta od strony pupci dziecka uszyta jest z mikropolaru, który oddaje wilgoć do wnętrza pieluchy a skóra niemowlaka jest sucha. Warstwa zewnętrzna zrobiona jest z PUL czyli oddychającego poliester, który zabezpiecza ubranie przed zmoczeniem. Obie warstwy stanowią kieszonkę, w której dajemy wkładkę chłonącą: z mikrowłókna, bawełny, z bambusa, konopi lub zwykłą pieluszkę z tetry.naciśnij tutaj karma dla małych psów karma dla małych psówZwykle pieluszka nabywana jest w zestawie z wkładką.