telefon

telefon

Producent daje do dyspozycji klientom najlepsze możliwości

W ofercie odnaleźć można nie jedynie różne etui na nowe modele iPhone’ów, jednak też mnogość wyjątkowo interesujących akcesoriów. Biorąc pod uwagę etui iPhone 5 pozwala na dokonywanie wyboru tylko wśród znakomitej jakości gadżetów. Firmowe akcesoria rezerwować możemy także bezproblemowo przez nieustannie odświeżaną stronę internetową. Do pełnej dyspozycji klientów jest cała masa etui na iPhone w różnorodnym stylu. Propozycje producenta trafiają znakomicie w gusta kupujących.

(więcej…)

Telefon powinien mieć przede wszystkim odpowiedni wyświetlacz, pozwalający na sprawne posługiwanie się treścią

Wybór telefonu komórkowego nie powinien być problemem, jako że aktualnie w sprzedaży oferuje się wiele modeli, które powinny zaspokoić potrzeby nawet bardzo wymagającego klienta. Aczkolwiek to jednocześnie ta różnorodność może często sprawiać nam przysłowiowy ból głowy.

(więcej…)

Pokrowce na smartfony – najlepsza oferta

We współczesnych czasach cudownym pomysłem jest posiadanie iPhone4, by w razie potrzeby móc szybko skorzystać z udogodnień techniki. Przy takim podejściu należy doskonale zapoznać się z rynkiem komputerowym, gdy interesuje nas nabycie nowego laptopa. Smartfony warto teraz traktować jako coś nadzwyczaj osobistego, o co warto zadbać.

(więcej…)

Współczesne telefony z androidem – komórki dotykowe z qwerty

Każdy z nas posiada obecnie telefon komórkowy, bowiem jest to nadzwyczaj duże udogodnienie naszego codziennego życia. Dzięki telefonom komórkowym możemy łatwo skontaktować się z każdą osobą praktycznie na całym świecie i szybko załatwić dużo spraw. Telefony komórkowe są konieczne w pracy lub w rodzinie, mało tego mają również wiele innych praktycznych funkcji – nie tylko ewentualność dzwonienia czy też kontaktowania się przez sms.

(więcej…)

Tajemniczy Klient – dla kogo badania tego typu?

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w zespół łączących się usług i korzyści. Pracujemy dla największych marek, realizując kompleksowe testy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca realizujemy tysiące analiz Tajemniczy Klient, badania norm obsługi, badania kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia pod kątem możliwości bezpośrednich rywali.

(więcej…)