szkolenie

szkolenie

Przygotowujesz kursy i chciałbyś to zrobić dobrze? Dowiedz się o czym powinieneś wiedzieć

Kiedy planujemy przygotowanie kursu albo szkolenia musimy pomyśleć nad wieloma kwestiami organizacyjnymi. Jedną z najważniejszych rzeczy jest wybranie dobrego miejsca na spotkanie. Zastanawiając się nad wyborem sali konferencyjnej musimy sobie zadać pytanie, jaki wydźwięk będzie miało nasze spotkanie.

(więcej…)

8 wytycznych, których należy wprowadzić w firmie pod kątem bhp

Od długiego czasu każda zatrudniona osoba musi odbyć obligatoryjne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Służy to poprawie bezpieczeństwa i doinformowania pracowników o grożących zagrożeniach. Dodatkowo szkolenie tego rodzaju powinno wyrabiać w człowieku nawyk pracowania w bezpieczny sposób. Podobne funkcje pełnią obowiązkowe szkolenia o tematyce przeciwpożarowej, jakie muszą przejść niektórzy ludzie zatrudnieni w firmach.

(więcej…)

Czy w istocie szkolenie z PRINCE2 daje jakieś korzyści

Czy w istocie szkolenie z PRINCE2 daje jakiekolwiek profity chcesz w dużym stopniu powiększyć swoje kwalifikacje zawodowe? A więc jesteś świetnym pracownikiem, który bez wątpienia mocno zasługuje na zasłużoną podwyżkę od swojego szefa. W końcu pracownik, który chce powiększać własne kwalifikacje zawodowe, automatycznie jest wydajniejszym pracownikiem.

(więcej…)

Młodzi ludzie po zakończeniu edukacji stoją przed niesłychanie dużym dylematem

Ci, którzy podjęli decyzję o kontynuacji nauki mają chociaż jasną sytuację, w jaki sposób spędzą kolejne kilka lat. Ci, którzy zakończyli kształcenie na poziomie szkoły średniej lub szkoły zawodowej, nieraz mają większy dylemat.
Niesłychanie często zdarza się bowiem tak, iż już podczas nauki zauważyli, iż szkoła którą wybrali i praca w obranym wcześniej zawodzie nie okazuje się tym, o czym marzyli.

(więcej…)

Big Data, przeciwko Cloud computing – czyli, konferencja kontra przeszkolenie w dwa tysiące siedemnastym roku

Co to bywa Big Data a także kiedy wypada jego najbardziej nowa konferencja w dwa tysiące siedemnastym roku? Czym jest Cloud Computing i gdzie można się go nauczyć i za ile? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze więcej wynajdziesz w środku naszego nowiutkiego artykułu!

(więcej…)

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych na fachowych szkoleniach dla firm

Powiększanie swoich kwalifikacji zawodowych na pewno powinno mieć niesłychanie wielkie znaczenie dla wszelkiej ambitnej osoby, która w swojej pracy chce być najlepsza. Nie ma nic złego w tym, że w pracy chcemy dawać z siebie wszystko, wprost przeciwnie szczegółowe i skrupulatne wykonywanie swoich obowiązków i wywiązywanie się z poleconych zadań świadczy o tym, że jesteśmy osobami godnymi zaufania, solidnymi oraz przykładnymi.

(więcej…)

Przeszkolenie osób zatrudnionych na etacie sprzedawcy na pewno zaowocuje zwiększeniem zysków, a poza tym przyciągnie nowych klientów

O tym, że świetnie przygotowany do pracy subiekt jest w stanie sprzedać praktycznie każdy, nawet ten wadliwy produkt, przekonaliśmy się już niejeden raz. Cechy usposobienia mają tutaj niemarginalne znaczenie, ale najprawdopodobniej o dużo więcej zawdzięczamy odbytym szkoleniom. Właściwie wszelkie umiejętności możemy przećwiczyć, chociaż przy okazji warto dodać, że nie każdy ma szansę na duże dochody w sprzedaży. Wystarczy tutaj wspomnieć o introwertykach, którzy już z założenia nie będą dobrze czuli się za ladą.

(więcej…)

W jaki sposób wdrożyć system zarządzania ISO do swojej działalności

Każdy przedsiębiorca chce, aby jego działalność rozwijała się bardzo dobrze, a jej działania były jak najbardziej efektowne. Oczywiście w tym celu należy wprowadzać sprawdzone metody zarządzania, w celu usprawniania przebiegu informacji oraz usystematyzowania prac. Często potrzebne jest zatrudnienie firmy zewnętrznej, która przeprowadza szkolenia wdrażające pracowników w nowe zadania, np. systemy zarządzania ISO.

(więcej…)