sukienki

sukienki

Czymże jest pierwsza komunia święta?

Każde dziecko ma w żywocie chwile w których chce czuć się wyjątkowo, chwile w których chce czuć, że jest najpiękniejsze. No bo przecież w życiu są piękne tylko chwile, idąc tropem pewnego polskiego piosenkarza, mianowicie świętej pamięci Ryszarda Riedla, byłego wokalisty zespołu Dżem. Mianowicie są to, głównie w życiu dziecka, chwile, gdy zwrócone są na nie oczy wielu ludzi, zarówno tych bliskich, z którymi spotyka się ono regularnie, jak i spojrzenia rówieśników, a również i spojrzenia zupełnie obcych osób. Jakie to są chwile? Między wieloma innymi na przykład takie chwile jak pierwsza komunia święta. Czymże jest ta pierwsza komunia święta i dlaczego jest ona jedną z najważniejszych chwil w życiu młodego człowieka, które jest wychowywany w wierze katolickiej?

(więcej…)

Tajemnica udanych zakupów- kameralne sklepiki, które z pewnoscią zachwycą nas sprzedawanymi produktami oraz bardzo bogatym asortymentem w naszym stylu

Z pewnością choć raz zdarzyły nam się niezbyt udane zakupy. Nierzadko zdarza się, że po długich poszukiwaniach nie odnajdujemy tego czego potrzebujemy i wracam do mieszkania z pustymi rękoma. Gdzie kupować i w jaki sposób szukać, żeby znaleźć w sklepach upragnione ubrania czy też dodatki?

(więcej…)