strona

strona

Domeny generyczne – czym są, ile kosztują oraz czy wskazane jest w nie inwestować?

Domeny generyczne, podobnie jak pospolite domeny, są to adresy internetowe, aczkolwiek w swojej nazwie zawierają one słowa zwykłe, jakie są użyte w liczbie mnogiej lub pojedynczej, częstokroć są to rzeczowniki, które występują w mianowniku. Tak więc do domen generycznych będą przynależeć takie nazwy, jak przykładowo Komputery.pl, SportoweButy.pl albo Tatry.pl. Oczywiście domeny generyczne nie muszą mieć końcówki -pl., mogą być zakończone innymi rozszerzeniami.

(więcej…)

Jak możemy pomagać innym bez wydawania dużych pieniędzy? Co można robić systematycznie oraz nie kosztuje nas to wiele zachodu?

Chcąc wesprzeć jakąś organizację dobrze wiedzieć, iż mamy możliwość zrobienia tego przy okazji składania deklaracji podatkowej. Dobrze jest wykorzystać tą coroczną okazję, tym bardziej, iż jest to darmowe.
Czasem zdaje nam się, że pomoc potrzebującym musi być jakoś bardzo kosztowna.

(więcej…)

W jaki sposób wszyscy możemy finansować ludzi kreatywnych?

Wielu finansistów od lat zastanawia się nad tym, w jaki sposób postępować, aby osiągać najlepsze wyniki na rynku. Specjaliści co do jednego nie mają wątpliwości oraz brzmią jednym głosem – przemyślane działanie i we właściwy sposób prowadzone finansowanie społecznościowe ma dużo atutów i przyda się każdemu przedsiębiorcy. Crowdfunding zdobywa nieustannie na znaczeniu, także jeśli chodzi o nasz kraj. Zysk zostanie zauważony już niedługo!

(więcej…)