sprzedawca

sprzedawca

Modernistyczne sposoby, nowe możliwości. Jak produkować i jak dystrybuować układy scalone. Krótko w temacie nowych możliwości.

Ludzie od zarania dziejów zajmowali się sprzedażą. Z początku głównie prowadzono handel barterowy, następnie wprowadzono walutę. Niezależnie jednak od tego, co było wyznacznikiem wartości produktu, artykuły, które były czasochłonne w wytworzeniu, misternie zdobione oraz stworzone z wielu małych elementów zyskiwały ogromną wartość. I gdy jednocześnie zastanawiano się, jak przyspieszyć i ułatwić produkcję takich produktów, to również ważną kwestią było, by sprzedać ją z jak najlepszym zyskiem. Dlatego wyróżniamy dwa człony: kooperujące ze sobą dział zakupów i produkcji oraz dział sprzedaży.

(więcej…)

Które pamiątki powinno się przywieźć z Krakowa?

Duża część z nas niezmiernie dobrze wie, że podróżowanie stanowi ważny element naszego życia. Jest to bowiem również idealna okazja do odnowienia własnych sił, ale dodatkowo coraz częściej rozwijania prywatnej wiedzy w sposób niebywale przyjemny i pożyteczny. W związku z takim stanem spraw niesłychanie znaczący odsetek naszego społeczeństwa permanentnie postanawia nowe wyjazdy w atrakcyjne miejsca, w których realne będzie spędzenie w wiekopomny sposób wolnego czasu.

(więcej…)