sport

sport

Wyjątkowa edycja kamer sportowych

Idealnie sprawdzające się wedle profesjonalistów i amatorów sportów ekstremalnych kamery GoPro 3 to najnowocześniejsza propozycja producenta. Niesamowicie wydajna oferta daje rozbudowane możliwości. Nagrywanie wyjątkowo wymagających i ekstremalnych, a równocześnie ekscytujących momentów możliwe jest już dzisiaj w najwyższej jakości. Rewelacyjny dobór możliwych opcji sprawia, że wskazane jest zaufać marce i zdecydować się na nowy model kamery. Dodatkowo dla wielu klientów znaczące jest to, że kamera wyposażona jest w szczególnie wodoodporną obudowę.

(więcej…)

Dron DJI Phantom 3 Professional niesamowicie spisze się na zabawach plenerowych

Mamy sporo możliwości nagrywania tego co się dzieje
Jeżeli chcemy nagrywać to co ma miejsce dookoła nas, albo pragniemy stworzyć filmik z jakiejś zabawy, to należy się zastanowić co chcemy do tego wykorzystać. Tradycyjna kamera nagra jedynie to, co znajduje się na wysokości naszych oczu oraz w naszym pobliżu, lecz gdy użyjemy do takiego nagrywania dron, to będziemy mogli nagrywać wszystko z lotu ptaka.

(więcej…)

Buty tenisowe męskie powinny być bardzo wygodne

Jaki ubiór warto mieć aby grywać w tenisa?
Istnieją takie dziedziny sportowe, przy których możemy zjawić się w zwykłym dresie oraz adidasach a nie będzie z tym żadnego problemu, jeśli jedynie nam będzie wygodnie. Okazują się być jednak także takie dziedziny, które wymagają od nas zainwestowania w dobry ubiór, a co się z tym wiąże, powinniśmy wtenczas sprawdzić co konkretnie powinniśmy posiadać i trzymać się tych uzgodnień, tak by nie wyróżniać się spośród kolejnych uczestników.

(więcej…)