Smartphony warte polecenia – Huawei P8. O czym powinno się mieć wiedze?

Zauważając to, w jak wielkim stopniu staliśmy się zależni od komórek, trudno jest pominąć stwierdzenie, że technologiczne gadżety zdobyły naszą codzienność. Ciężko też pozbyć się wrażenia, że konwencjonalne telefony komórkowe zostały już bezpowrotnie wyparte przez smartfony, czyli ich nowocześniejsze odpowiedniki.

Rynek smartfonów jest ewidentnie jednym z najprędzej rozrastających się w całej dziedzinie telekomunikacji. Użytkowników smartfonów przybywa zapewne wprost proporcjonalnie do ilości dostępnych na rynku nowych wersji telefonów. A premier najnowszej generacji smartfonów jest z każdym tygodniem coraz więcej. Istotnie, zapotrzebowanie na kolejne modele telefonów jeszcze szybszych, komfortowych, poręczniejszych i wyposażonych w większą ilość możliwości multimedialnych jest gigantyczne. Potok nowości technologicznych płynie nieprzerwanie i zwykłemu użytkownikowi Internetu, wśród nawału reklamowanych produktów, ciężko wyłapać informacje, które dałyby mu najlepszy ogląd możliwości. Dlatego ten tekst zadedykowany będzie jednej wyjątkowej premierze.

huawei

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Rynek technologiczny w tym roku powitał najświeższego flagowca prężnie kształtującej się chińskiej marki – Huawei P8. Sukcesor modelu Huawei G620S (Sklep internetowy etuo.pl), Ascend P8 wygląda naprawdę okazale. Cechuje go ośmiordzeniowy procesor wzmacniany przez 3 GB pamięci RAM, do tego nawet 64 GB możliwego miejsca na dane, oraz m2t terminal mobilny aparat fotograficzny o parametrach 13 MP ze stabilizacją zdjęć. Jednakże najbardziej spektakularną zaletą nowego smartfonu Huawei nie są jego osiągi, lecz design. Huawei P8 (o czym warto wiedzieć) nie dość, że prezentuje się świetnie, to jeszcze jest bardzo cienki i przyjemnie leży w ręce. Jego ultrasmukłość nie tylko przyciąga wzrok; dzięki niej smartfon jest superlekki i naprawdę poręczny jak na swoje niebagatelne wymiary: 144.9 x 72.1 x 6.4 mm.

Nowy Huawei jest dostępny w czterech kolorach, natomiast chwilę po premierze nabyć będzie można skórzany case do telefonu, który perfekcyjnie wpasuje się w estetykę smartfonu.