rynku

rynku

W jaki sposób znaleźć pracę? Parę skutecznych wskazówek

Mówi się, że dyplom wyższej uczelni jak też tytuł magistra otworzą nam drzwi do świetlanej przyszłości. To fałsz. Ukończenie studiów może, lecz wcale nie musi zapewnić nam wymarzonej pracy.
Poziom bezrobocia pośród młodych z roku na rok maleje, jednak czasami Pracodawcy są szczególnie niechętni do przyjmowania niewprawionych pracowników, stawiając tym samym na w wyższym stopniu obeznanych.

(więcej…)

Dotacje unijne przeznaczone na rozpoczęcie działalności – czy jest to gwarancja naszego sukcesu?

Dostęp do dofinansowań pochodzących ze środków unijnych jest dla polaków osiągalny już od pewnego czasu – dokładni od dołączenia Polski do Unii Europejskiej. Takiego rodzaju dofinansowanie – nazywane też dotacją – jest głównie skierowane na tak zwane „mikro”, nieduże oraz średnie przedsiębiorstwa, nie wspominając już o dopiero co powstających, o które to unia w szczególności w obecnej chwili dba.

(więcej…)

Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Na naszym rynku pojawia się w ostatnim czasie coraz sporzej przedsiębiorstw trudniących się projektowaniem stron www oraz agencji interaktywnych o różnorodnych zakresach aktywności.
Mnóstwo z nich bierze czynny udział nie jedynie w skomplikowanych projektach interaktywnych, ale też graficznych zwiększając wciąż przychody swoich klientów.
Co więcej, mnóstwo z tychże firm, to spółki żywiołowo rozwijające się, kreatywne, mające zespoły ekspertów.

(więcej…)