Reklamy w pojazdach komunikacji miejskiej 6

Każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu. Z tego powodu tak ważne jest, by pomyśleć o tym, jak rzeczywiście powinniśmy się reklamować. A wychodzi na to, że część firm nie korzysta z różnych kanałów, które dają opcję dotarcia do naprawdę sporego grona osób. Na pewno dobrym miejscem na reklamę są autobusy komunikacji miejskiej. Owa reklama w autobusie jest idealną opcją, ale trzeba najpierw pomyśleć, na jakich dokładnie zasadach możemy zareklamować się w autobusach czy tramwajach i wtedy możemy na spokojnie stworzyć reklamę, która będzie w odpowiedni sposób oddziaływać na osoby, które wybierają autobusy miejskie czy podmiejskie.

reklama w autobusie

Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com

Reklamy w komunikacji miejskiej

Rzeczywistość jest taka, że reklamy da się zauważyć w każdym miejscu, wręcz ciężko się od nich opędzić. Nawet, kiedy wsiadamy do autobusu to i w nim są reklamy, ba! często i na zewnątrz autobusu widzimy reklamujące się marki.

Chciałbyś dowiedzieć się coś równie ciekawego? Super, ta strona www shisha olsztyn na pewno okaże się dla Ciebie użyteczna, gdyż znajdziesz tam dużo podobnych danych.

A taka reklama w autobusie może dotrzeć do naprawdę szerokiego grona odbiorców – . Wielu odbiorców to ludzie starsi i uczniowie, ale nie tylko. Jeśli jesteśmy firmą, to na pewno chcielibyśmy reklamować się w miejscach gdzie jest dużo osób, a trudno wyobrazić sobie czasem mocniej zatłoczone miejsce aniżeli autobus.

Dlatego naprawdę warto brać pod uwagę reklamowanie się w pojazdach komunikacji miejskiej. Na pewno będą takie osoby, które stwierdzą, że nie chcą już tych reklam w każdym miejscu i że oni sami nie chcą być atakowani reklamami z każdej strony, więc sami, będąc właścicielami firm darują sobie reklamę w autobusach. Ale z drugiej strony wielu ludzi cieszy się z tego, że dostrzegli

autobus

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com

jakąś z reklam w odpowiednim momencie i załatwili jakąś sprawę, bo przeczytali, że jest promocjalub dowiedzieli się, że u nich w okolicy w ogóle jest opcja załatwienia jakiejś sprawy.

Tak, więc lepszym marketingowo zagraniem jest zareklamowanie się w każdym możliwym miejscu, niż korzystanie z jednego typu reklamy. Powinniśmy również pamiętać, że w autobusie czasem ludzie spędzają sporo czasu i później podświadomie idą do miejsca, które zdaje im się znajome, a tak naprawdę kojarzy im się logo z reklamy w autobusie – kliknij w link.