programy

programy

Lojalna Jola czyli program lojalnościowy

Programy lojalnościowe są coraz modniejszymi i niezwykle skutecznymi działaniami marketingowymi, bo mimo że są wydłużone w czasie, utrzymują relacje z klientami przy niższych nakładach finansowych w porównaniu z tradycyjną reklamą. Przeważająca część Polaków posiada kartę stałego klienta i miała z tego rodzaju programami kontakt. Program lojalnościowy B2B opracowuje się po wnikliwej analizie firmy, rynku, na jakim działa, kanałów dystrybucji itp. Program taki musi uwzględniać wszelkie aspekty prawne oraz podatkowe. Wreszcie tworzona jest aplikacja do przetwarzania danych. Firmy tworzące programy lojalnościowe oraz programy motywacyjne trudnią się również bieżącą obsługą programu. Szkolą pracowników w ich obsłudze, prowadzą infolinię programu, zajmują się kupowaniem i dystrybucją nagród, na bieżąco reagują na nowości w programach, zajmują się reklamacjami, tworzą raporty na temat działających programów.

(więcej…)

Systemy business intelligence i business analytics dopomagają w prowadzeniu zakładu pracy

Im bardziej konkurencyjna jest jakaś firma, tym znaczniejsze są nadzieje na to, że da się osiągnąć wielki sukces, który spowoduje, że będzie ona powszechnie rozpoznawana. Przez to właśnie znacznie częściej stosowane są specjalne systemy business intelligence i business analytics.

(więcej…)

Jakim sposobem poprawnie rozliczyć się z PIT – fachowe, darmowe programy do PIT

Do końca marca 2015 roku należy rozliczyć się z podatku, a więc przedstawić w urzędzie odpowiedni Pit 2014. Rozliczenie się z podatku jest rzeczą konieczną, brak takiego rozliczenia na pewno doprowadziłby do znacznych konsekwencji karnych. Prócz złożenia pitu istotne jest również jego wyborne, odpowiednie rozliczenie, jednakże niemało osób ma dziś z tym pewne problemy.

(więcej…)

Podsumowanie dziedziny spedycji za obecny rok – istnieje możliwość realizacji w specjalistycznym oprogramowaniu

Zbliża się powoli zakończenie obecnego roku i dla wielu firm jest to czas, gdy wykonywane są różnorodne podsumowania, zestawienia rachunków za kończący się rok itp. Wykonywane jest to z tego powodu, gdyż na takiej podstawie jest możliwość przeprowadzić rozliczenie i również przedstawić dokumentację, jaka jest egzekwowana przez prawo w Polsce.

(więcej…)

Fakturowanie – kiedy niezbędne?

Na rynku istnieje wiele firm o przeróżnych profilach i z różnych branż. W wielu z nich konieczne jest wystawianie faktur, a do tego przydaje się odpowiednia wiedza, umiejętności oraz oprogramowanie, które może tą pracę znacznie ułatwić. Rozpoznanie faktur wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać, dlatego zawsze warto zatrudniać specjalistów, którzy będą mogli się tym zajmować. System do fakturowania to również konieczność, z której nie możemy zrezygnować, jeżeli zależy nam na tym, aby firma działała sprawnie oraz żeby nie pojawiały się żadne trudności. Najlepiej jest, gdy system do fakturowania obsługuje jedna osoba, która zawsze wszystko kontroluje i na bieżąco monitoruje zachodzące w danym czasie działania. Wiele z nich może mieć kluczowy wpływ na nasz komfort oraz funkcjonowanie firmy, więc jest to kwestia o priorytetowym znaczeniu. Takich spraw nigdy nie powinniśmy lekceważyć, a nieodpowiednie podejście może spowodować wiele kłopotów.

(więcej…)

Metody na uporanie się z ekonomicznymi zagadnieniami naszej działalności handlowej

Każdy kto posiadał kiedyś własną działalność gospodarczą przekonał się, że posiada ona aspekty o wiele milsze od innych. Przykładowo jedną z owych mniej satysfakcjonujących kwestii jest niewątpliwie masa papierowej roboty. Setki kwitków i dokumentacji wymagających wypełnienia i zaniesienia do odpowiedniego urzędu, czy banku, z pewnością może drażnić nawet najspokojniejszych przedsiębiorców. Jednak są pewnie metody o wiele upraszczające prowadzenie dokumentacji i księgowości firmy.

(więcej…)

Cloud computing na doskonałym poziomie w naszym kraju

Mnogość dostępnych dzisiaj opcji, które mocno wiążą się z poszerzaniem możliwości rozmaitych firm, mogą przyprawić o zawrót głowy. Duża liczba przedsiębiorców stawia na wprowadzanie wyjątkowo zmian w funkcjonowanie swych firm, dzięki czemu istnieje szansa polepszenia osiąganych wyników. Tym sposobem na prowadzenie wśród tego typu rozwiązań wychodzi cloud computing. Jest to nic innego jak upraszczanie udostępniania różnych aplikacji, co wpływa na renomę firmy.

(więcej…)

Aplikacja do ewidencji środków trwałych – czy warto inwestować w tego typu udogodnienia?

Kierowanie działalnością to niełatwa sprawa. Ale warto mieć na uwadze, że kiedyś właścicielom przedsiębiorstw było jeszcze trudniej. A dlaczego? Odpowiedź jest prosta – bo nie było komputerów. Dziś PC o potężnej mocy są łatwo dostępne i właściwie każdy może wydać kilkaset PLN na używany komputer. Jednak to nie PC jest najbardziej ważny, a oprogramowanie, które jest na nim włączane. A dla przedsiębiorstw największym wsparciem jest wysokiej klasy program do środków trwałych.

(więcej…)

Zmień swój wizerunek na rynku

Coraz więcej instytucji i przedsiębiorstw dostrzega w dniu dzisiejszym wagę poprawiania własnego wizerunku na rynku, jak również pozytywnych stosunków z teraźniejszymi i potencjalnymi klientami. Po to stosowany jest tak zwany marketing relacji. Polega on na tezie, że wartością najważniejszą jest poznanie klienta i jego potrzeb. Zadowolenie klienta z usług przedsiębiorstwa jest bardzo istotne, gdyż może wpłynąć pozytywnie na przyszły wizerunek przedsiębiorstwa.

(więcej…)

Wydajne, funkcjonalne urządzenia do zarządzania przedsiębiorstwem

Większość przedsiębiorstw oraz korporacji korzysta obecnie z rozlicznego rodzaju programów do rozporządzania przedsiębiorstwem. Nie da się ukryć, że znacznie ułatwiają one pracę, oddziałują na powiększenie zaangażowania i skuteczności u pracowników, dodatkowo nierzadko wpływają na osiągnięcie wyższych zysków przez firmę.

(więcej…)

Sposoby na to jakim sposobem umieścić stronę w internecie

Stawiając na założenie strony w sieci, czyli miejsca, które będzie wizytówką Twojej firmy, wskazane jest zasięgnąć opinii osób bardziej doświadczonych. Całkowity profesjonalizm dawanych nam do dyspozycji możliwości sprawia, że budzi się w nas zaufanie. Nietrudne odpowiedzi klarujące nam, jako osobom chętnym, możliwości tworzenia stron w sieci, jedynie zachęcają do zadbania o tę kwestię. Mile widziane w sieci pytania o to, jak umieścić stronę w internecie, nigdy nie pozostają bez odpowiedzi.

(więcej…)