pomieszczenia

pomieszczenia

EICC – działalność przemieniajaca charakter pracy

Obecnie ludzie zaczynają zmieniać własne podejście do kwestii zatrudnienia oraz ochrony natury. Minął już czas, kiedy posiadacze przedsiębiorstw skupiali się wyłącznie na zyskach, ignorując oczekiwania własnych pracowników. Stało się to za sprawą zdeterminowanych organizacji, jak na przykład EICC. Skrót został utworzony od nazwy: Electronic Industry Citizenship Coalition. Jakie są jej główne funkcje?

(więcej…)

Podzielniki ciepła teraz to już standard

Czy wiemy ile ciepła używamy w mieszkaniu?

Zimą wykorzystujemy z ogrzewania, a jeśli nie posiadamy go zagwarantowanego z pieca, jedynie z elektrociepłowni, to powinniśmy się dobrze rozliczyć z tego, jak wiele dokładnie tego ciepła wykorzystujemy. To wszystko właśnie sprawia, że poszukujemy coraz częściej danych, w jaki sposób to wszystko okazuje się być naliczane, a następnie rozliczane i skąd dokładnie wiadomo, że dane mieszkanie rzeczywiście aż tyle tego ciepła wykorzystało, zwłaszcza gdy jest to budynek wielorodzinny.

(więcej…)

Podświetlenie ledowe do szaf w kuchni ale nie jedynie

Jeśli chcielibyśmy by w naszej kuchni wszystko rzeczywiście dobrze wyglądało, to dobrze wziąć pod rozwagę inny typ oświetlenia niż jedynie sufitowe oświetlenie. Najlepiej postawić na oświetlenie podszafkowe led. Będzie sprawdzało się ono najlepiej we wspomnianej kuchni. Jak można się domyślić tego typu oświetlenie podszafkowe ledmożna też zamontować w salonie, czy nawet w przedpokoju, ale w kuchni najlepiej się prezentuje. Przez to, gdy postanowimy przygotować sobie wieczorem coś do picia możemy stworzyć przyjemny klimat włączając tylko oświetlenie podszafkowe led.

(więcej…)