pojazd

pojazd

Jak uregulować kwestie ubezpieczenia pojazdu?

Posiadanie przez nas samochodów ma obecnie miejsce na wyjątkowo znaczącą skalę. Praktycznie żadna osoba z nas nie jest w stanie wyobrazić sobie dobrego działania w otaczającej nas realności bez ich eksploatowania. Pomagają one nam bowiem bezproblemowo przedostać się w wyłonione przez nas miejsce. W związku z takin stanem spraw pragniemy za każdą cenę posiadać prywatny środek transportu, który będzie mógłby być przez nas eksploatowany.

(więcej…)

Uprawnienia Inspekcji Transportu Drogowego w toku kontroli – trzeba wiedzieć

Inspektorzy transportu drogowego mają upoważnienia do dokonania kontroli nie jedynie na drodze, lecz co więcej w siedzibie spedytora. W których przypadkach? Kiedy kontrolerzy ITD mogą dokonać kontroli w siedzibie firmy Prócz typowych czynności sprawdzających wykonywanych w trakcie kontroli drogowej inspektorzy transportu drogowego mogą w określonych sytuacjach przeprowadzić kontrolę w siedzibie przedsiębiorstwa. ITD kontrola w firmie realizowana jest głównie w przypadku stwierdzenia rażących przekroczeń przepisów, a także sprawdzenia, czy przedsiębiorstwo spełnia wymogi wypływające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego jak też Rady WE nr 1071/2009.

(więcej…)

Dlaczego wizytówka jest tak bardzo ważna dla każdej firmy? O jakich sprawach pamiętać? Na co niezbędnie zwrócić uwagę?

Niezbędność posiadania wizytówki to w dzisiejszych czasach coś najbardziej normalnego. Nie musimy nikogo przekonywać, że to bardzo istotne. We współczesnym biznesie to właściwie standard, tak więc każdy powinien ją mieć. Ten mały, niby niepozorny kawałek kartki może doskonale zaprezentować naszą firmę, na czym na pewno jesteśmy w stanie zyskać.

(więcej…)

Jeśli planujesz budowę garażu, nie możesz zapomnieć o potrzebie kupna porządnej bramy

Każdy właściciel wozu przyzna, jak istotne jest zaadaptowanie garażu, w którym można trzymać auto. Garażowane wozy dłużej utrzymują odpowiednią formę oraz piękny wygląd, są też czystsze, bowiem nie wpływają na nie czynniki atmosferyczne. Nie można pominąć też znaczenia trudności z uruchomieniem wozu, z jakimi w mroźne dni zmagają się właściciele aut zaparkowanych na ulicy.

(więcej…)