Okulary czy soczewki? Oba warianty mają swoje walory, w zależności od naszych potrzeb i sposobu życia.

Wprawdzie oprawki do okularów mogą być piękne, gustowne i ozdobne, a też przyczyniać się do poprawy naszego wyglądu, ale jednak część z nas wybiera soczewki i nie jest to warunkowane jedynie względami estetycznymi. Soczewki nierzadko ułatwiają nam uprawianie aktywności fizycznej, nie mamy kłopotu z zaparowaniem okularów w czasie niekorzystnej aury i odpada nerwowe przeczesywanie domu z wrzaskiem “gdzie są moje okulary!” Podczas opieki nad małym dzieckiem nie przytrafi się, że małe rączki zedrą nam okulary z nosa i zniszczą lub zabrudzą.

soczewka

Autor: Fiona Henderson
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór soczewek może być też motywowany rekomendacją okulisty. Soczewki warto oczywiście kupić przy pomocy specjalisty. Na początek dobrze zdecydować się na soczewki jednodniowe na przykład soflens daily disposables. W razie, gdybyśmy mieli jakiś problem z przywyknięciem się do nich, prościej jest rozpoczynać od tego typu. Soczewki soflens daily disposables sprawdzą się także u użytkowników, którzy cenią sobie komfort wkładania świeżych soczewek każdego dnia i nie lubią korzystać z płynów pielęgnacyjnych. Te soczewki nie potrzebują żadnej pielęgnacji, mycia albo dezynfekcji, ponieważ następnego dnia po prostu bierzemy nowe. Osoby, które używają już soczewek, ale nie są usatysfakcjonowane, mogą spróbować acuvue advance 6 szt. Polecane są dla ludzi, którzy mają problem z długim noszeniem dotychczas używanych soczewek. Acuvue advance są miękkie, cienkie i plastyczne, zapewniają dostęp tlenu i właściwe nawilżenie oka, bo są zrobione ze specjalnego, nowoczesnego tworzywa silikonowo-hydrożelowego.

Poszukujesz interesujących informacji na przedstawiany temat? Zapewne po przejściu na stronę (http://chryzantemy.pl/) znajdziesz takie materiały, które będą dla Ciebie pasjonujące.

Dzięki nim będzie się czuło wygodę nawet w suchym, ogrzewanym czy klimatyzowanym pomieszczeniu. Dobrze chronią przed promieniami UV.

niebieskie oczy

Źródło: pixabay.com

Można je nosić cały dzień, bez zdejmowania na noc, choć zalecane jest robienie przerwy.

Przedstawiany wątek ukazuje bardzo ciekawe kwestie – jeśli chcesz zobaczyć pokrewny materiał, zobacz bez wahania to opracowanie.

Opakowanie acuvue advance 6 szt. to dobra propozycja na wypróbowanie tego artykułu. Soczewki są także szczególnie wygodne i rekomendowane dla osób z astygmatyzmem. 1-day acuvue moist for astigmatism zapewnią nam wyraźne i stabilne widzenie, niezależnie od ruchów głowy. Także zabezpieczają przed promieniami UV, zwilżają oko, zalecane są osobom cierpiącym na alergię. 1-day acuvue moist for astigmatism to świetne rozwiązanie dla stosujących soczewki jednodniowe. Kiedy jeszcze nie jesteście przekonani do soczewek, może warto wybrać się do salonu optycznego i je wypróbować ?