ochrona

ochrona

Jak najlepiej da się ochraniać smartfon przed uszkodzeniami mechanicznymi, podstawowe rodzaje obudów

Każdego roku na całym świecie produkuje się setki milionów telefonów komórkowych. Bez przerwy pojawiają się coraz to nowe modele, o jeszcze większym wyświetlaczu czy mocniejszym procesorze, więc telefon stał się najczęściej chyba wymienianym urządzeniem elektronicznym. W dużej mierze bierze się to z działań telekomunikacyjnych koncernów, jakie w dwuletnich okresach oferują klientom za symboliczną kwotę nowy aparat.

(więcej…)

Jeśli nie czujemy się bezpieczni, trzeba poszukać odpowiedniej formy ochrony

Jeżeli prowadzimy firmę, to chcemy posiadać świadomość, iż jest ona bezpieczna, że nikt niepowołany nie dobierze się na jej teren, a co się z tym łączy, iż nie wyrządzi zniszczeń na naszym majątku. Natomiast w sklepach właściciele pragną mieć gwarancję, że kontrahenci zapłacą za wszystko co wezmą oraz że nie będzie u nich najmniejszych kradzieży. Właśnie przez to znacznie częściej wynajmowana jest ochrona.

(więcej…)

PZU Wrocław to gwarant kompletnej ochrony ubezpieczeniowej

Grupa PZU jest jedną z najogromniejszych instytucji finansowych w Kraju i należy do zespołu nadzwyczaj prężnie rozwijających się wspólnot kapitałowych. PZU Wrocław gwarantuje kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszelkich najważniejszych polach życia prywatnego, społecznego i ekonomicznego. Prócz aktywności ubezpieczeniowej PZU wiedzie też działalność w obszarze administrowania otwartym kapitałem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i projektami oszczędnościowymi.

(więcej…)