Nowoczesny Dron Inspire 1 z niespotykaną strukturą

Dron Inspire 1 przekazuje bardzo osobliwą budowę i prowadzenie w trakcie startu i lądowania. Ma skrzydła z włókna węglowego, które jest możliwość zestawić w czasie lotu, aby nie trafiały w kadr, dzięki czemu będzie wolno wyeksploatować cały zakres obrotu kamery. Dron DJI Inspire 1 posiada zamontowaną imponującą kamerę, dzięki której obrazy są najwyższej jakości.

Dron i kamera

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Model ów jest urządzony w szczególną technologię, przez co na żywo można oglądać wizję. Zmyślna, w całości zintegrowana bateria pozwala na bezpieczne rządzenie energią. Podobnie jak na monitorze jak i na baterii wyświetlany jest poziom jej naładowania, a zaawansowane schematy kalkulują, czy wystarczy energii na powrót.

Na mapie jest możliwość ujrzeć, gdzie obecnie znajduje się Dron DJI Inspire 1 – polecany sklep internetowy. Jakiekolwiek dane niezbędne dla pilota, takie jak wysokość, szybkość lotu, również dystans, są dostępne wprost na monitorze.

Kiedy będziesz potrzebować dodatkowego tekstu dotyczącego takiej tematyki, kliknij, a odnajdziesz więcej pomocy tutaj (https://www.cyfrowe.pl/kamera-cyfrowa-sony-fx3-p.html). One także będą użyteczne!

Nadajnik INSPIRE 1 zapewnia nam możność przystosowania przełączników do osobistych potrzeb. Dron DJI Inspire 1 pozwala na latanie w granicach budynków. INSPIRE 1 został wyekwipowany w technologię przepływu optycznego DJI wykorzystującą celowo zaprojektowany aparat, oraz fale dźwiękowe, by w najwyższym stopniu ułatwić latanie w pomieszczeniach. Technologia ta umożliwia INSPIRE 1 podtrzymać swoją pozycję, także precyzyjnie reagować na instrukcje pilota nawet jeśli tryb GPS jest nieosiągalny.

Kamerzysta

Autor: Dino K.F. Wong
Źródło: http://www.flickr.com

Kamera GoPro HERO 4 SILVER to najlepszy model kamery z niezwykle praktycznym, wbudowanym i dotykowym ekranem LCD – kamery sportowe CamOnBoard. Pomimo wbudowanego ekranu, kamera sportowa zapewnia zupełną wytrzymałość na czynniki zewnętrzne, w tym na wodę do 40 metrów. Współczesna kamera GoPro HERO 4 SILVER określona jest dla obeznanych miłośników rejestracji zmagań sportowych i nie tylko. W tej kategorii kamery pojawił się nowiutki system sprawdź nasz dźwiękowy system ostrzegawczy dźwiękowy zezwalający na rejestrowanie dźwięku w najwyższej jakości. Ta imponująca kamera jest zaopatrzona w łączność Wi-Fi i Bluetooth. Kamera sportowa GoPro HERO 4 SILVER jest przeznaczona dla prawdziwych zapaleńców rejestracji video w świetnie wykorzystujących każde działania kamery tak jak do celów amatorskich jak i fachowych.