markety

markety

Czy gazetki promocyjne zamieszczane na stronach internetowych marketów są ułatwieniem dla kupujących i osiągają popularność?

Znane supermarkety, sieci drogerii czy sklepy branżowe| oferujące przykładowo sprzęt elektroniczny, swoją obfitą ofertę artykułów ogłaszają w telewizji i na plakatach. Stosowane są przy tym znane tricki marketingowe mające na celu zachęcenie jak największej liczby klientów do kupowania w danym sklepie.

(więcej…)

Role broszur reklamowych

Pierwsze foldery reklamowe ukazały się w naszym kraju w latach dziewięćdziesiątych, razem z wejściem na nasz rynek hipermarketów. Obecnie nie tylko przez sprzedawców, ale również przez samych konsumentów są one postrzegane jako podstawowy środek komunikowania się sieci z konsumentem. Nawet nieduże sieci sklepów, posiadające zaledwie kilkanaście sklepów wydają gazetki promocyjne.

(więcej…)

Jeśli chodzi o regały sklepowe to w wyposażeniu najistotniejsze są dobre regały chłodnicze

Dzisiaj właścicielom zarówno rozbudowanych supermarketów, jak i mniejszych marketów niesłychanie zależy na tym, by robienie sprawunków było dla użytkowników komfortowe. Z tego względu inwestują mocno w różne układy przechowywania żywności, dzięki którym wystawiony towar jeszcze w większym stopniu zachęca.

(więcej…)