lokalizacja

lokalizacja

Duży asortyment sklepów i atrakcyjne wyprzedaże to istotne atuty centrum handlowego

Wybierając się na tygodniowe zakupy, kiedy niezbędną wydaje się wymiana garderoby albo skończyły się tygodniowe zapasy jedzenia, warto wybrać galerie w Krakowie. Dlaczego konsumenci już jakiś czas temu pokochali skupione w jednym miejscu zakupy oraz stale stawiają na oszczędność czasu? Zwłaszcza ze względu na wygodę i – przy okazji oszczędności czasu – zaoszczędzenie pieniędzy. Liczne wyprzedaże na różnego typu produkty przyczyniają się do stałego wzrostu popularności, jaką cieszy się centrum handlowe Kraków.

(więcej…)

Inwestycje mieszkaniowe, handel i wydzierżawienie mieszkań w Polsce

Żyjemy w okresie, w których obecny jest rozwój światowej gospodarki. Fakt ten wpływa również na sytuację w Polsce. Mieszkańcy stają się bardziej bogaci. Ulega poprawie także sytuacja na rynku nieruchomości. Sprzedaje się coraz więcej lokali. Takie zjawisko występuje zwłaszcza w dużych aglomeracjach miejskich, które są skupiskiem miejsc pracy. Obywatele coraz częściej decydują się na inwestowania i kupują lokale.

(więcej…)

Sklep – jakim sposobem go otworzyć?

Sklep – wydawałoby się, że jego otworzenie jest zawsze dobrym pomysłem. Przecież zakupy robi się zazwyczaj regularnie i to się raczej nie będzie zmieniać. Każdy z nas potrzebuje przecież każdego dnia artykułów spożywczych, tych które służą do domowych porządków, czy z kolei kosmetyków. Małe osiedlowe sklepiki, do których możemy wyskoczyć w każdym momencie, są więc niezastąpione, szczególnie jeżeli są otwarte do późna.

(więcej…)