kontrola

kontrola

Uprawnienia Inspekcji Transportu Drogowego w toku kontroli – trzeba wiedzieć

Inspektorzy transportu drogowego mają upoważnienia do dokonania kontroli nie jedynie na drodze, lecz co więcej w siedzibie spedytora. W których przypadkach? Kiedy kontrolerzy ITD mogą dokonać kontroli w siedzibie firmy Prócz typowych czynności sprawdzających wykonywanych w trakcie kontroli drogowej inspektorzy transportu drogowego mogą w określonych sytuacjach przeprowadzić kontrolę w siedzibie przedsiębiorstwa. ITD kontrola w firmie realizowana jest głównie w przypadku stwierdzenia rażących przekroczeń przepisów, a także sprawdzenia, czy przedsiębiorstwo spełnia wymogi wypływające z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego jak też Rady WE nr 1071/2009.

(więcej…)

W świecie nowoczesnych rozwiązań online

Stale zachodzące zmiany mające miejsce w dziedzinach opierających się na informatycznych zagadnieniach i technologicznych sprawiają, iż nie tylko eksperci, informatycy, ale również zwykli użytkownicy mają coraz więcej możliwości wyboru oraz korzystania z najnowszych osiągnięć techniki. Uproszczają one jednocześnie nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z innymi, jak i dobór elementów składających się na wyposażenie już posiadanego sprzętu komputerowego. Co więcej, przyspieszają wykonywanie prowadzonych na nim zadań.

(więcej…)

Zarządzanie jakością

Kiedy rozmawiać o poszczególnych świadczeniach, to ciągle najbardziej ważne będzie to, by pozostawały one na jak największym poziomie. W taki sposób spodziewać będzie można się tego, iż zyska się za każdym razem to, co będzie najlepsze. Tym samym, osoby, które będą odpowiedzialne za jakość danej rzeczy, tym szczególniej mają powinność się do tej czynności przyłożyć. Nie może być mowy o tym, żeby cokolwiek z tego zakresu zagadnień zaniedbały.

(więcej…)