kancelaria

kancelaria

Gdy wymagamy pomocy prawnej

Na co dzień spotykamy się z wieloma kłopotami i okolicznościami, w których nieunikniona jest pomoc prawna. Zazwyczaj funkcjonujemy w oderwaniu od znajomości przepisów. To prawda, znamy ogólne zasady. Jeżeli jednak pojawiają się trudne przypadki, czujemy się bezsilni. Wtedy powinniśmy skorzystać z pomocy kancelarii prawnej.

(więcej…)

Jakie wymogi powinna posiadać kancelaria prawna, aby ją wynająć?

W obecnej sytuacji nad wyraz ważne jest to, ażeby firma posiadała profesjonalną opiekę prawną. Przepisy gospodarcze ulegają systematycznym zmianom. Sytuacja jest zupełnie inna niż na początku lat dziewięćdziesiątych, kiedy to kodeks określający prawo gospodarcze był spisany na paru stronach. Współcześnie prawo gospodarcze jest tak rozległe, że zajmuje ich dużo więcej. Dlaczego tak się stało?

(więcej…)

Jak znaleźć najlepszego notariusza i prawnika

prawo i praca

Orientowanie się w regulacjach prawnych i zasadach notarialnych nie bywa nigdy kwestią prostą dla nieobeznanego z prawem obywatela. Najbezpieczniej na wszelki wypadek mieć w zanadrzu jakąś kancelarię lub też doradcę prawnego. Obecnie nadzwyczaj niełatwo bowiem samotnie znaleźć się w spiętrzeniu zmieniających się przepisów. Gąszcz skomplikowanych prawnych zasad okazują się dla wielu ludzi przeszkodą na drodze zwykłej działalności.

(więcej…)

System do wystawiania faktur dostępny online.

,,X” to dobrze przygotowany, adekwatny do obowiązujących przepisów, program kadrowo – płacowy, skierowany dla urzędów rachunkowych, kancelarii doradztwa podatkowego i małych przedsiębiorstw. Zezwala na administrowanie dokumentacją kadrowo – płacową, w tym wydruk ponad 50 różnych formularzy.

(więcej…)

Jak zatrudnić dobrego prawnika we Wrocławiu?

Momenty trudne mogą się przytrafić każdej osobie– rozpad małżeństwa, alimenty, wypadek czy spór z pracodawcą i spadek to zdarzenia trudne, z którymi bez fachowej porady trudno byłoby nam dać sobie radę. Dzięki bogu skok cywilizacyjny oraz bardziej powszechny internet ułatwiły dostęp do usług prawnych. Nie są one już trudno dostępne ale i znacznie spadła ich cena, w porównaniu do czasów z początków lat dziewięćdziesiątych kiedy to na adwokata stać było jedynie nieliczni.

(więcej…)