Jesteś typem osoby, którą wszystko szybko nudzi, a zwłaszcza praca w jednym miejscu przez dłuższy czas

Na domiar wszystkiego nikt nie ma możliwości Ci zarzucić, iż nie pracujesz i nie zarabiasz. Energiczna i zaradna to Ty niewątpliwie jesteś. Ciągle przecież jesteś w jakimś miejscu zatrudniona, lecz również bardzo szybko się zniechęcasz i odpuszczasz, by poszukać w większym stopniu atrakcyjnej.

konferencje

Autor: wam kat
Źródło: http://www.flickr.com
Taki niespokojny duch z Ciebie.

Dochodzisz do wniosku, że ten tekst jest użyteczny? Jeżeli tak, to poznaj oprócz tego ten ważny link (http://www.aureus.pl/blog/leasing-czy-wynajem/) – on również zwróci Twoją uwagę.

Niejednokrotnie jesteś pełna podziwu dla osób, które w jednej pracy zostają przez całe życie zawodowe, aż do emerytury – dla Ciebie to nierealne, ponieważ Ty nieprzerwanie poszukujesz czegoś lepszego. Znajomi dziwią się Tobie, ale być może w środku troszkę Ci zazdroszczą – nie każdego jednego stać na taką odwagę. Nie istnieje chyba taka praca, jakiej byś nie wykonywała. Byłaś już pomocą kuchenną, przedstawicielem handlowym, ekspedientką, pracowałaś jako pracownik produkcji. Aktualnie pracujesz jako barmanka. Jak na razie niezwykle zachwalasz sobie tę pracę. Godziny pracy pasują Ci jak najbardziej, napiwki też cieszą. Owszem, już złapałaś się na tym, iż myślisz, by poszukać innej pracy, ale jak dotąd zrezygnowałaś z tej opcji. Nie patrz się jednakże na zdanie innych, i jeśli targają Tobą jakieś wątpliwości to zmień ją, jeżeli jednakże jako barmanka czujesz się bardzo dobrze – wstrzymaj się jakiś czas. Być może normalnie jedynie Twoja niespokojna natura gdzieś w środku wysyła Ci wskazówki, że za długo tu już pracujesz.

należności

Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com

Nikt nie ma prawa Cię oceniać, przecież to Twoje życie.

Jesteś jeszcze młodą osobą i masz prawo poszukiwać najlepszej opcji dla siebie. Płynność finansową utrzymujesz, więc jak widać, świetnie sobie radzisz. Tak trzymaj.