Jak zakupić konsolę dla syna

Namyślasz się, jaki prezent kupić chrześniakowi? Nie od dzisiaj na pewno każdy doskonale wie, że jednym z najlepszych i najbardziej docenionych podarunków niewątpliwie będzie nowoczesna konsola do gier. Dzisiaj sporo chłopaków spędza sporo czasu grając w gry. Kiedy z okazji urodzin podarujesz mu właśnie najnowszą konsolę, bez wątpliwości będzie wielce zadowolony.

konsola

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Czy wiesz jednakże, jaką konsolę kupić? Teraz na rynku istnieją tylko dwaj gracze – konsole Xbox i Sony Playstation – gry na playstation. Decydując się na wybór konkretnej z nich trzeba pamiętać, że niektóre gry będą działać wyłącznie na wybranym modelu konsoli.

Jeżeli masz zamiar dowiedzieć się więcej na ten temat, to przejdź na naszą nową stronę oraz dowiedz się również (https://www.gmsystem.pl/nx-cam/) czegoś innego o tym wątku.

Dlatego właśnie przed zakupem konsoli można dyskretnie podpytać, w jakie gry najczęściej gra Twój bratanek. Od tego w wielkiej mierze będzie uzależniona decyzja o kupnie danej konsoli. Do konsoli niewątpliwie warto również zakupić kilka gier. Musisz pamiętać, że producenci konsol do gier nakładają na nie różnego rodzaju blokady, które mają przeciwdziałać piractwu.

Dlatego najnowsze modele konsol nie będą w stanie otworzyć gry, która jest nielegalna. Do dobrego działania konsola Xbox potrzebuje dostępu do sieci. Bez tego zakazane jest granie w niektóre gry. Xbox musi łączyć się z serwerem Microsoftu co dwadzieścia cztery godziny jeśli chce się grać każdego dnia. W przypadku Sony Playstation nie ma takiego wymagania, jednak z drugiej strony konsola często nie pozwoli również na odtworzenie oryginalnej gry pożyczonej od kolegi. Sony uruchomił na każdej konsoli specjalną bazę przyjaciół – kiedy doda się do niej inną konsolę, dopiero wówczas można

konsola

Autor: Cesar Cardoso
Źródło: http://www.flickr.com

odtworzyć daną grę na tym urządzeniu.

Lista przyjaciół może zawierać maksymalnie dziesięć osób. Jeżeli zatem chcesz kupić swojemu bratankowi konsolę na urodziny, dobrze zorientuj się na początku, jakich konsol używają jego koledzy. Oprócz tego trzeba wiedzieć, w jakie gry zamierza grywać. Jeśli będziesz władać tymi wszystkimi informacjami, dopiero wtedy możesz rozpocząć poszukiwania konsoli w dobrej cenie. Każdy chłopak bez wątpliwości ucieszy się z takiego prezentu.