Jak uatrakcyjnić własne przyjęcie weselne, żeby każdego zaskoczyć oryginalnością?

Planując przyjęcie weselne każdy marzy o przygotowaniu zjawiskowego wydarzenia, a więc takiego, które wszystkim na długo zapadnie w pamięci. Młoda para próbuje dobrać takie atrakcje na wesele, aby wszystkich zaskoczyć i zachwycić. Na nikim nie robi wrażenia księga uczestników, bądź niewielkie upominki zrobione dla wszystkich gości.

fotobudka

Autor: Foto Szok
Źródło: http://www.foto-szok.pl/
Tego typu atrakcje na wesele stały się praktycznie obligatoryjne.
Właśnie dlatego młode pary postanowiły szukać nowych sposobów na uatrakcyjnienie własnego bankietu. Bardzo niecodzienną sugestią jest fotobudka. W niesamowity sposób zastąpi księgę gości. Starczy namówić całe środowisko do wykonania pamiątkowej fotografii. Fotobudka mieści w środku wiele osób, dlatego dobrze jest łączyć się w najróżniejsze podgrupy i na moment przemienić się w modelki jak też fotomodelów. Oczywiście im zabawniejsze fotografie i miny tym zdecydowanie ciekawiej. Tego typu śmieszne fotki z całą pewnością zostaną uznane przez nowożeńców. I kto wie, czy te zdjęcia nie zostaną zaprezentowane na znanym internetowym serwisie.

sala weselna

Autor: Chauchi – It’s My Life
Źródło: http://www.flickr.com

Opłaca się więc poddać się odrobinie szaleństwa i przez kilka sekund pobawić się robiąc interesujące miny. Fotokabina dostarcza multum zabawy za sprawą multum gadżetów, które warto wykorzystać w momencie robienia wyszukanych zdjęć. Jest bardzo prosta w praktyce. Wynajmuje się ją na godziny i to od wynajmującego zależy przez jaki okres da się robić sobie nieziemskie fotki. Nie ma żadnego limitu zdjęć. Ograniczeniem jest wyłącznie czas wynajęcia i ludzka wyobraźnia. Można więc wzbogacić własne wesele i zarezerwować chociażby na godzinę fotokabinę. Szczególnie interesujące fotki wychodzą po oczepinach. Zaproszeni goście w tym momencie są już wyluzowani oraz nadzwyczaj skłonni do brania udziału w najróżniejszych konkurencjach.

Warto bezdyskusyjnie zorganizować konkurs na najśmieszniejsze oczepinowe zdjęcie.

Zaintrygował Cię nasz wpis? Więc zachęcamy Cię – wejdź na kolejną witrynę i dokonaj oceny (http://produktypremium.com/kategoria-produktu/parasole-grzewcze/gazowe-parasole-grzewcze/) naszych opisów. W razie jakiś wątpliwości – pisz!

Przy stylowych weselach fotobudka jest w stanie zastąpić tradycyjną księgę przybyszów. Nikt przecież nie wymaga, aby fotki były zabawne. Mogą doskonale sprawdzić się w roli fotek klasycznych jak też odnotowujących czyjąś obecność. Warto wobec tego zaskoczyć własnych biesiadników niecodziennym gadżetem. Fotokabina jest nietuzinkowa, zatem z całą pewnością przykuje wzrok przybyszów i wyróżni przyjęcie weselne spośród innych zwykłych wesel.