Interesującą propozycją okazuje się sportowa kamera Sony hdr-as100

Sporo sportowców, zwłaszcza tych, którzy w czasie treningów robią trudne figury, chce aby ich umiejętności były nagrywane. Nie zawsze pojawia się ewentualność, żeby zrobiły to osoby trzecie, zwłaszcza jeśli pojedzie się na rowerze, dlatego takim sportowcom polecana jest kamera Sony hdr-as100. Nieduża, lekka, a równocześnie oferująca możliwość zapisywania obrazu w jakości full hd sprawia, że takie nagranie okazuje się nie tylko świetną pamiątką, lecz również czymś, czym chcemy się podzielić w większym gronie.

Sprzęt z GoPro

Autor: Josh Larios
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki odpowiednim uchwytom, możemy ją posiadać przyczepioną do kasku, do kierownicy roweru, ale też do gogli, więc będziemy mogli w niej nagrywać dosłownie wszystko. Co więcej ma ona specjalną obudowę ochronną, którą w razie potrzeby będziemy mogli zamocować, by mieć szansę nurkować na głębokość 5 metrów. Taka obudowa jest też osłoną przed wstrząsami spowodowanymi spuszczeniem kamery, oraz przed pyłem, więc trzeba ją mieć pod ręką. Interesujący przykład: hdr-as100 od sony.

Na głębsze zanurzenia Gopro Hero 4 Silver

Jeśli szukamy kamery, która zezwoli nam na wykonywanie głębszych zanurzeń, jakie przeważnie są robione podczas nurkowania, to należy zobaczyć, co interesującego może nam zaproponować kamera Gopro Hero 4 Silver. Nieduża, świetnie mocowana właściwie do każdej powierzchni, posiadająca ekran dotykowy i równocześnie zezwalająca na zanurzanie się do głębokości 40 metrów, z pewnością jest marzeniem każdego płetwonurka, który chce uwiecznić obrazy, które sam może w konkretnej chwili oglądać. Dodatkowo kamera ta pozwala na zaznaczanie kluczowych momentów w czasie nagrywania, przez co łatwiej nam będzie do nich wrócić w czasie obrabiania nagrania. Więcej interesujących informacji znajdziesz w tej lokalizacji: gopro hero 4 silver dla znawców.

Porównajmy różnorakie opcje

gopro hero

Autor: bm.iphone
Źródło: http://www.flickr.com

W zależności od tego, w jakich sytuacjach zazwyczaj będziemy korzystali z naszej kamery, niezbędne będą nam różnorakie jej funkcje. Dlatego tak istotne jest to, żeby uważnie obejrzeć wszystkie udogodnienia, porównać funkcje różnorakich kamer, ponieważ jedynie wtedy będziemy mieli szansę zakupić tą najlepszą dla siebie.

Ten proponowany odnośnik, który posiada informacje na podnoszony temat, jest niesamowicie ciekawy, ale masz możliwość zgłębić inne wiadomości w tym temacie, klikając tu.

A trzeba to robić, bo cenowo prezentują się one porównywalnie.