informacja

informacja

Jak zakupić konsolę dla syna

Namyślasz się, jaki prezent kupić chrześniakowi? Nie od dzisiaj na pewno każdy doskonale wie, że jednym z najlepszych i najbardziej docenionych podarunków niewątpliwie będzie nowoczesna konsola do gier. Dzisiaj sporo chłopaków spędza sporo czasu grając w gry. Kiedy z okazji urodzin podarujesz mu właśnie najnowszą konsolę, bez wątpliwości będzie wielce zadowolony.

(więcej…)

Billboardy dalej efektywne

Zdanie znajdujące się w tytule wpisu jest faktem. To bezdyskusyjne, że dzisiejszy rynek marketingowy jest zdominowany przez marketing online i mass media, mimo to reklama plakatowa nie utraciła swojej efektywności i jest dalej chętnie wybierana przez reklamodawców. Przedstawiamy trzy nietrudne kroki, które należy zaliczyć, by dobrze promować działalność w ten sposób.

(więcej…)

Role broszur reklamowych

Pierwsze foldery reklamowe ukazały się w naszym kraju w latach dziewięćdziesiątych, razem z wejściem na nasz rynek hipermarketów. Obecnie nie tylko przez sprzedawców, ale również przez samych konsumentów są one postrzegane jako podstawowy środek komunikowania się sieci z konsumentem. Nawet nieduże sieci sklepów, posiadające zaledwie kilkanaście sklepów wydają gazetki promocyjne.

(więcej…)