gotówka

gotówka

Posiadasz pokaźną sumę pieniędzy i chciałbyś je gdzieś ulokować? Kilka zdań o private banking.

Odłożyłeś sporą kwotę środków? Kupiłeś szczęśliwy kupon w Totolotku? A może po prostu posiadasz wielkie zarobki? Standardowe oferty banką nie są dla ciebie. Dużo banków (w tym też i te z naszego kraju) ma ofertę indywidualną dla bogatych klientów – w mowie Szekspira zowie się to private banking.

(więcej…)

Pożyczanie gotówki z bezpiecznego źródła

Aktualnie w sposób bardzo dynamiczny rozwijają się różnorodne instytucje finansowe. Są to między innymi banki, których ilość także na terenie kraju stale wzrasta. Oprócz banków jednak rozwijają się również instytucje pozabankowe, które również trudnią się obracaniem gotówką, a także udzielaniem pomocy finansowej swoim klientom.

(więcej…)

Jakim sposobem efektywnie odzyskać pożyczoną gotówkę?

Duża część z nas bardzo dobrze wie, że pieniądz jest jednym z elementów życia codziennego, który ma ogromne znaczenie. Uniwersalnie przyjęło się mniemanie, iż nie daje nam on powodów do radości, jednakże jest w stanie znacznie wpłynąć na standard naszego życia. Wobec takiej sytuacji niejednokrotnie czynimy znaczne wysiłki, aby zagwarantować sobie uzyskiwanie przychodu na wysokim poziomie.

(więcej…)