Fantastyczne damskie spodnie jeansowe? Sprawdź, w jaki sposób je właściwie dobrać

Każda kobieta chce dobrze się prezentować, bez względu na to czy ubierze się w zwyczajny strój do porządkowania domu, czy wybierze kreację, za którą biegała po sklepach przez kilka godzin. Podobnie jest z jeansami – jeśli tylko poświęcimy odrobinę czasu na ich wybranie, odwzajemnią się nam znakomitym wyeksponowaniem naszych wdzięków i sprawią, iż będziemy czuć się wyjątkowe. Na co w związku z powyższym zwracać uwagę, aby spodnie leżały jak ulał?

torebki z napisem sale

Źródło: ketusi.com

Najważniejsze jest ich dopasowanie do naszej figury. To prawda nie od dzisiaj doskonale znana, jednakże nie każda pani się do niej stosuje. Zatem – warto przypomnieć zasadnicze zalecenia, by tym razem pójść do sklepu w pełni przygotowaną. Obecnie mamy wiele fantastycznych firm do wyboru, m.in. jeansy Pepe Jeans, których wielorakość fasonów pozwoli wybrać odpowiedni krój dla siebie, a wszystko przy pomocy życzliwych sprzedawców. Zacznijmy od niezwykle popularnych dzisiaj rurek. Nie powinien nosić ich każdy, gdyż nadają się tylko dla kobiet o szczupłej figurze, z tego względu, iż mocno zaznaczają kształty. Dla płci pięknej o kobiecej sylwetce lepsze będą proste nogawki, do których można włożyć szpilki, by dodatkowo się wyszczuplić. Tutaj sprawdzą się też szersze nogawki, które doskonale zamaskują zbyt masywne uda. Zaś model z rozszerzonymi nogawkami skutecznie odciąga uwagę od większych bioder. Jeśli mamy szczupłe łydki, warto je zaakcentować przez krój 7/8.

Na same jeansy ma wpływ również materiał, który warto jest wybrać w zależności od okazji, na które chcemy je nakładać. Pamiętajmy też, by nie kupować za długich spodni, gdyż mogą nas pogrubić i nigdy nie prezentują się dobrze.

Opublikowane w tym miejscu artykuły są według Ciebie zbyt lakoniczne? Jeżeli tak, to wejdź na stronę nakrętki wciskane do tworzyw, na której znajdziesz zbliżone tematy.

Na które marki poza Pepe Jeans powinniśmy jeszcze zwrócić uwagę? Z pewnością na jeansy Mustang. Firma ta działa na rynku od ponad kilkudziesięciu lat i doskonale wie, w jaki sposób zaspokoić wymagania każdej kobiety.

Idealnie dobrane jeansy nadają się na każdą okazję – na randkę z ukochanym mężczyzną, wystarczy włożyć do tego efektowną bluzeczkę, do pracy – z koszulą bądź marynarką lub na zakupy, aby dorzucić do naszej szafy kolejną parę spodni. Miejmy w głowie zaprezentowane wskazówki, a same będziemy chciały bezustannie patrzeć na siebie w lustrze – a o to przecież chodzi, by nade wszystko podobać się sobie.