Duże udogodnienia dla płacących podatki za okres 2016

Coraz szybciej przybliżający się moment przedłożenia rozliczenia co roku niesie ze sobą sporo stresu dziesiątkom tysięcy Polaków.

Wizja powiększających się kolejek do Urzędów już na kilka miesięcy przed terminem potrafi skutecznie roztroić nerwy.
praga

Źródło: www.orlicatravel.pl
Jednak są opcje, jakie są zdolne skutecznie pomóc w napisaniu jak i wysłaniu deklaracji – i to bez kosztów. Program do rozliczania Pit to w zbliżających się tygodniach integralny dodatek do powszedniej prasy. Rok rocznie ilość petentów, jaka używa tego rodzaju rozwiązań wzrasta. Program do rozliczania Pit to czysta wygoda – bezpłatne wersje dołączane do gazet umożliwiają znacznie szybsze wypełnienie deklaracji podatkowej i przesłanie jej na adres mailowy Urzędu Skarbowego. W rezultacie tkwienie w przeciągających się kolejkach oraz trwonienie nerwów jest zbędne. Tego typu programy rozliczeniowe mają zazwyczaj wbudowane różne samouczki oraz tutoriale – dzięki temu zrobienie błędu w trakcie wypełniania rozliczenia jest zmniejszone praktycznie do zera.

Zafascynował Cię nasz artykuł? Jeśli tak, to sprawdź bez ociągania, co znajdziesz w najnowszym tekście (http://pitprojekt.pl/bazawiedzy/jaki-program-do-rozliczenia-pit/) – on również na pewno okaże się warty uwagi.

Dodatkowo jest się zdolnym zaoszczędzić na musie wynajmowania księgowego.

czasu

Autor: Daniel Lobo
Źródło: http://www.flickr.com
MousePen i608

Autor: Planeta PR
Źródło: Planeta PR
Innym wyjściem z sytuacji niż płyty dodawane do gazet jest portal podatkowy. Tego rodzaju serwisów aktualnie istniej dość dużo, a ich ilość jedynie się zwiększa razem z przybliżającym się finalnym terminem złożenia deklaracji podatkowych.

Dowolny portal podatkowy będzie miał bezpośredni dostęp lub przekierowanie do programu PIT, lepiej jednak używać rekomendowanych serwisów w celu uniknięcia na przykład ryzyka wykorzystania wprowadzonych danych osobowych. Portale podatkowe i bezpłatne programy rozliczeniowe to ułatwienie, z jakiego każdy podatkowicz chociaż raz powinien skorzystać!