dochody

dochody

Czy opłaci się być agentem ubezpieczeniowym

Powiada się, że trudno o fach, jaki można zdobyć prędzej niż fach agenta ubezpieczeniowego. Wystarczy decyzja, krótkie szkolenie, egzamin urzędowy i już posiadamy licencję. Jednak samo zdobycie uprawnień to najmniejszy problem. Potem jest znacznie trudniej. Wielu z nas tejże profesji nie darzy specjalnym szacunkiem. Częstokroć stawiamy znak równości pomiędzy agentem a domokrążcą. I choć jedno z drugim nie ma nic wspólnego, jednakże specyfika pracy sprawia, iż obydwa zajęcia wydają się podobne.

(więcej…)

W jaki sposób poprawnie i szybko przygotować deklarację podatkowa? Niezbędne informacje

Nie da się zataić faktu, że posiadanie przez nas zatrudnienia ma współcześnie miejsce na szeroką skalę. Każdy człowiek musi posiadać miejsce pracy, dzięki któremu będzie pozyskiwał swoje dochody, aby móc odpowiednio funkcjonować w otaczającym go świecie. W tym miejscu podkreślić pomimo tego należy fakt, że każdy dochód, jaki jest przez nas zdobywany od pracodawcy musi zostać obowiązkowo rozliczony pod względem fiskalnym.

(więcej…)

Atuty z rozliczania się z podatku dochodowego od osób fizycznych przez sieć

Na początku następnego roku każdy podatnik będzie musiał rozliczyć się z tego uprzedniego. Czy Państwo nadal rozważają czy rozliczanie PIT przez internet w 2014 to właściwa decyzja? Jeżeli są, co do tego obiekcje, to postaramy się wytłumaczyć ten temat i przestawić zalety z tego będące.

(więcej…)