design

design

Meble do biura – czyli, jakie rzeczy potrzebujemy do zaaranżowania sali konferencyjnej

Miejsce spotkań – czy to w firmie czy poza nią – jest niezwykle ważne i potrzebuje idealnego do tego umeblowania. Wewnątrz naszego napisanym dzisiaj felietonie po opowiadamy Ci, jak masz możliwość wspomniane lokalizację urządzić, w uzależnieniu od profilu danego spotkania!
Wbrew pozorom urządzenie salki konferencyjnej nie bywa aż tak łatwym zadankiem.

(więcej…)

W jaki sposób nabyć zaręczynowy pierścionek?

Przyjmuje się, iż pierścionek zaręczynowy winien mieć wartość odpowiadającą dwumiesięcznym dochodom ofiarodawcy. A teraz dobra wiadomość: kolejne diamenty kupuje się małżonce dopiero na gody diamentowe.
Jak wiele diamentów ma być w pierścieniu? Wybór jest znaczny: od pavé, innymi słowy dziesiątków tycich diamencików usytuowanych jeden nieopodal drugiego, po solitera, innymi słowy pojedynczy kamień.

(więcej…)

Zaprojektuj karty menu – interesujące porady

Założenie lokalu nie jest rzeczą zbyt ładną. W dwudziestym pierwszym wieku przy zakładaniu baru, restauracji, pubu czy kawiarni idealna reklama okazuje się nie lada wyzwaniem. Najlepsza reklama powinna zachęcić potencjalnego klienta, być miła dla oka, unikać nachalności czy zbytecznej jaskrawości, a jednocześnie przykuwać wzrok. Przesadna innowacyjność lub złe dopasowanie elementów może prowadzić do powstania niesympatycznego wrażenia niegustowności, niedopasowania albo wywołać niechcianą śmieszność.

(więcej…)