Co przyszykować na prędki, niedrogi jak też pyszny obiad?

Dobre jak też pożywne danie nie oznacza ogromnych wydatków. zakupy najlepiej wykonać w markecie, chociaż wiele produktów, jakich potrzebujemy, by przyszykować niedrogi obiadek, mamy w mieszkaniu.

program komputerowy

Autor: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com
Jak nie kartofle, jak nie makaron, to… kasza kuskus. Czy też jaglana. W dowolnej wersji z dowolnymi komponentami. W zanadrzu mam na przykład przepis na słodko: kuskus z filetem z kurczaka, bananem, rodzynkami i przyprawami (curry, kardamon, cokolwiek). Możemy także dodać pomidory, paprykę albo dynię… – znowu całkowita dowolność. A jak ktoś nie znosi jakiegoś składnika, to starczy go pominąć.
Kiedy nie mamy ani kartofli, ani klusek, ani kaszki, wówczas przychodzi czas na krokiety. Tortille ze sklepu bądź własnoręcznie robione z sosem czosnkowym albo majonezowym oprócz tego przegląd schładzarki dla przykładu ser żółty, kurczak, warzywa (sałata, rzodkiewka, ogórek małosolny lub surowy – dowolnie, kukurydza – co tylko macie w schładzarce). Zapiekamy w mikrofalówce lub na patelce, zawijamy w folię i gotowe. Nie można także zapomnieć o produktach mrożonych.

Jeśli prezentowana kwestia Cię naprawdę intryguje, to bez grymaszenia kliknij tutaj – to bardzo użyteczna treść (http://www.workservice.pl/praca/magazynier/swarzedz/), która też Cię zainteresuje!

doskonałym rozwiązaniem w chwili gdy zapasy w schładzarce wyczerpią się, bądź kiedy brak nam jakiegoś składniku do wyżej wymienionych dań, albo… w okresie zimy kiedy sezon na większość warzyw i owoców się już zakończył. Możemy ich również użyć jako bazy do mnóstwa potraw. Możemy dla przykładu zamrozić fasolkę szparagową, pieczarki. Możemy także korzystać z gotowych mrożonek, z kompozycji jarzyn na patelnię etc.

Zamrażaj również gotowe dania, jak też rosół który może być bazą do innych zup ewentualnie do gulaszów. Co jednakże zrobić gdy mamy niedużo czasu? Zawsze pozostaje miejscowa pizzeria.