Cieliste szpilki, albo szpilki w kolorze bordo

Być kobietą to wkładać odpowiednie obuwie. Choć oczywiście to, że zakładasz trampki nie znaczy, że nie jesteś kobietą. Ale, jeśli chcemy poczuć się kobieco i zwracać na siebie uwagę to na bank warto założyć szpilki. A tych jest wiele. W zależności od tego, co wkładamy na siebie musimy wybrać właściwe szpilki. Idealną opcją będą cieliste szpilki, bo będą pasować do niemalże wszystkich stylizacji. Co istotne szpilki te mogą mieć kilka lub kilkanaście centymetrów. Dlatego jeżeli szukamy butów, na co dzień to można wybrać cieliste szpilki do 10 centymetrów, a jeśli idziemy na imprezę, to szpilki mogą mieć więcej niż dziesięć centymetrów.

buty damskie

Źródło: pixabay.com

Dodatkowo cieliste szpilki poza tym, że pasują do wszystkiego, to dodatkowo wydłużają optycznie nasze nogi. Jeśli więc nie masz jeszcze w swej szafie takich szpilek to należy to, czym prędzej zmienić. Dalej się zastanawiasz? Nie trać czasu, lepiej koniecznie zobacz tę ofertę.

Jeżeli prezentowany tekst jest dla Ciebie interesujący, odwiedź ten link dzień kundelka, a zgłębisz więcej informacji, które Cię niezwykle zainteresują.

Bo dobrze jest mieć w szafie szpilki, które faktycznie można ubrać do wszystkiego. Poza cielistymi szpilkami najlepiej znaleźć sobie jeszcze szpilki w jakimś konkretnym kolorze i czarne standardowe szpilki. Dzięki takim trzem parom szpilek zawsze będziemy miały, co włożyć na nogę.

Interesują Cię przeróżnego rodzaju inne newsy (https://tomiservice.pl/realizacje)? Dobrze się składa, ponieważ masz szansę wejść na kolejną stronę i tam przeanalizować precyzyjne wiadomości.

Jeśli do tego kobieta będzie posiadała jeszcze jakieś sportowe buty, to na sto procent nie będzie problemu z doborem butów do konkretnej stylizacji. Szpilki w ciekawych kolorach
Jeśli chcemy naprawdę bardzo dobrze wyglądać musimy zwrócić uwagę na to, jakie obuwie wybierzemy.

buty na obcasie

Autor: Matthias Uhlig
Źródło: http://www.flickr.com

Dla jednych buty są ostatnim elementem, który się wybiera i często sporo osób nie przykłada do doboru butów wystarczającej wagi. Często bywa też tak, że boimy się mocnego koloru na szpilkach, a tymczasem bordowe szpilki mogą być idealnym dopełnieniem całej stylizacji. Powinniśmy, więc zastanowić się, czy najbardziej rzucającym się w oczy akcentem w całej stylizacji nie powinny być barwne szpilki. Bordowe szpilki pasują do różnych kolorów i tak jak mogą być najbardziej mocnym akcentem przy małej czarnej, tak też mogą stać się perfekcyjnym dopełnieniem bardziej casualowej stylizacji np. można je włożyć do jeansów i jakiejś bluzy. Jeśli nie wierzysz zobacz tu szpilki w kolorze bordo. Wszystko zależy od naszego ogólnego sposobu ubierania się i tego, jak będzie wyglądał nasz dzień. Istotne jest, żeby wszystkie elementy ubrania były ciekawie dobrane, ale też trzeba pamiętać, żeby nie mieć obaw przed zabawą modą.