Blog o tematyce wnętrz – skarbiec świetnych rad

Blogerzy są coraz bardziej liczną grupę Internautów – komentując różne sfery naszego życia ukazują nowe trendy. Ich blogi stanowią nie tylko doskonałe przestrzeń poszukiwań inspiracji. Te o tematyce wnętrzarskiej umożliwiają nam znalezienie rozwiązań naszych problemów – od doradzenia, który rodzaj płytek najlepiej zakupić do przedpokoju, po wybór odpowiedniego łóżeczka dla dziecka.

gustownie urządzone wnętrze

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Blog o wykończeniu wnętrz to świetne miejsce, gdzie można także pokazać swoją pasję, specyficzne pomysły na umeblowanie pokoju dziecinnego, czy domu. Jest to także doskonałe miejsce do wymiany opinii na temat aranżacji wnętrza. Masz wątpliwości, czy zieleń dobrze komponuje się z bielą? Lub czy dodatki dobrze się komponują do stylu całego pokoju? Sfotografuj wnętrze, napisz kilka zdań, opatrz odpowiednimi tagami (hasłami opisującymi tematykę), wrzuć na bloga i czekaj kiedy skomentuje je ktoś inny z blogerskiej społeczności. Proste? Wręcz banalne!

stylowe wnętrze

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com

Sama od dłuższego czasu czytam bardzo interesujący blog na temat wnętrz – odnalazłam na nim wiele inspiracji, które wykorzystałam aranżując przestrzenie we własnym mieszkaniu. Takie blogi najczęściej są tworzone przez blogerów – pasjonatów współczesnych wykończeń wnętrz.

Z pewnością zainteresuje Cię nasza strona internetowa (https://www.wsiz.wroc.pl/podyplomowe/tworzenie-oprogramowania-w-technologii-net/), odnajdziesz w tamtym miejscu dużo interesujących informacji. Pamiętaj, że jest często aktualizowana.

Pamiętają oni o rodzicach z małymi dziećmi, podpowiadają też jak wykończyć maluteńki loft, czy apartament w drapaczu chmur. Artykuły uporządkowane są w kilku działach:kawalerka, mieszkanie dwupokojowe, duże mieszkanie/dom, designerskie/domowe gadżety.

Zaintrygowały Cię treści opracowane w naszym artykule? Odczuwasz jednak niedosyt? W takim razie namawiamy do następnej strony – naciśnij tu rozwój oprogramowania i wejdź tam.

Znajdziemy również podstronę o możliwości nawiązania współpracy z autorami bloga.

Najbardziej lubię dział o M2. Piszący udowadniają, że nowocześnie urządzone mieszkanie może być wnętrzem bardzo ciepłym, pełnym pozytywnych pastelowych kolorów, a nie jedynie czerni, bieli i stali. Może być niezwykłe, z polotem i odrobiną humoru.