biuro rachunkowe

biuro rachunkowe

rekrutacja do biura aktuarialnego

Praca w takim miejscu, jak biuro rachunkowe, może stać się wspaniałym wyborem zawodowym, który opłaci się mocno w przyszłości. Nie ma jednak tak prosto – żeby pracować w biurze rachunkowym trzeba spełnić ciężkie wymagania. Fach rachmistrza jest w Polsce regulowany przez prawo państwowe. Tak samo jest w przypadku innych rzemiosł, takich jak na przykład bycie adwokatem bądź geodetą.

(więcej…)

Biuro rachunkowe – jak wybierać faktycznie atrakcyjną ofertę?

Dziś powszechne jest korzystanie z usług specjalistycznych biur podróży. Dlaczego? Głównie ze względu na fakt, że niestety ale polskie przepisy podatkowe i księgowe należą do wyjątkowo skomplikowanych i własnoręczne prowadzenie całej księgowości, jeśli nie ma się na ten temat potrzebnej wiedzy, nie jest możliwe.

(więcej…)

Metody złożenia deklaracji rocznej. Tradycyjne czy drogą elektroniczną?

Po urlopie zwykle sporo osób ma głowę zajętą wrześniem, rozpoczęciem roku szkolnego, zebraniami i zakupami szkolnymi. Gdy minie jakiś czas i plany lekcji oraz plany zajęć dodatkowych są już ogarnięte, nagle w kalendarzu jest już listopad, a później Boże Narodzenie, sylwestrowa noc i kolejny rok. A potem przychodzi ten czas gdy trzeba rozliczyć się ze skarbówką ze swoich zarobków za miniony rok.

(więcej…)