Aktualne notowania giełdowe NewConnect

Portal o NewConnect, funkcjonujący z powodzeniem w internecie przeznaczony jest ludzi szukających bieżących oraz sprawdzonych informacji, ocen i analiz dotyczących różnych spółek, które tworzą rynek new connect.

Analitycy, inwestorzy, właściciele spółek oraz obserwatorzy zyskują możliwość by na bieżąco analizować aktualne notowania giełdowe – również te dotyczące debiutu podmiotów dopiero wchodzących na rynek giełdowy.

Ma stronach bez trudu można przeczytać wskazówki i wiele wartościowych informacji publikowanych dla osób zarządzających spółkami (zobacz podatek dochodowy kalkulator) wstępnie biorących pod uwagę i przygotowujących się na debiut na newconnect jak i dla graczy zainteresowanych złożeniem zlecenia kupna i śledzeniem bieżących kursów akcji emitentów. Więcej informacji w artykule jak wejść na newconnect.

Założeniem twórców jest także łączenie i umożliwienie kontaktu pomiędzy inwestorami a jednostkami aktywnie działającymi a także wchodzącymi na rynek. Obszerne dane o emitentach, akcjonariuszach czy raportach dotyczących finansów to tylko niektóre informacje przybliżające profile wybranych spółek, działających w kilkunastu sektorach (wśród których największe to: media, handel, informatyka i nowe technologie oraz wiele innych).

Notowania giełdowe

Autor: NewConncet.info
Źródło: http://www.newconnect.info

Obszerny dział z publikacjami obejmuje trafne komentarze giełdowe, wiadomości ze spółek oraz serie wywiadów i artykułów. Dodatkowym atutem serwisu są nie tylko informacje związane z debiutami ale także komentarze dzienne bilansujące notowania, prezentujące walory o największych procentowych spadkach i wzrostach oraz nakreślające trendy. Istotnymi aspektami, dzięki którym rynek New Connect gromadzi szersze grono inwestorów, emitentów i obserwatorów są przede wszystkim: wysoka stopa wzrostu notowań papierów wartościowych wybranych spółek a także mniejsze koszty debiutu (w porównaniu z GPW).