Agencje

Agencje

Jak dowiedzieć się, czy klient jest zadowolony?

W obecnym zarządzaniu firma znamy wiele rozmaitych sposobów na badanie satysfakcji klientów. Najczęściej zleca się niezależnym agencjom reklamowym zrealizowanie ankiet, w których konsumenci udostępniają swoje głosy na temat artykułów i obsługi. Czasami również są zamieszczane kompleksowe kwestionariusze na witrynach sieciowych. Niestety, tego rodzaju metody wykazują znaczną wadę – klienci nierzadko nie odpowiadają zgodnie z prawdziwym osądem, a same efekty analizy nie oddają prawdy.

(więcej…)

Reklama zewnętrzna – elementarne zastosowanie w spotach reklamowych.

Reklama zewnętrzna, czyli outdoor, kojarzony jest z ogromnymi nośnikami reklamowymi, które są umieszczane w dużych miastach. Dotyczy ona naprawdę sporo mediów. Reklama zewnętrzna to środek mający za zadanie przekazać skojarzenie artykułu czy danej marki. Idealna reklama zawiera mało słów i opiera się na przekazie wzrokowym, dzięki jakiemu potencjalny klient zapamięta produkt.

(więcej…)

Dla ludzi szukających pracy agencja doradztwa personalnego Warszawa oraz biuro pośrednictwa pracy to ważne miejsca

W dzisiejszych czasach mobilność zawodowa cechuje większość młodzieży wkraczających na rynek zatrudnienia. Są oni wyedukowani, mają gro umiejętności i pragną zdobyć właściwe doświadczenie w renomowanych korporacjach, dlatego też są przygotowani na częste zmiany miejsca działania.

(więcej…)