adres

adres

Czy sieć bezprzewodowa to dobry pomysł dla nas?

W dzisiejszych czasach nie potrafimy sobie wyobrazić firmy bez Internetu. Tak, więc kiedy firma poszukuje nowego lokum i w końcu ma nowe wymarzone lokum dla swojej firmy niemalże natychmiast zaczyna poszukiwania dostawcy usług internetowych. Jest sporo firm zajmujących się sprzedaż usług internetowych, ale to wcale nie znaczy, że dostaniemy w pakiecie również opcję zawierającą zamontowaniem wszystkiego wszystkich akcesoriów w naszym lokalu.

(więcej…)

Dlaczego wizytówka jest tak bardzo ważna dla każdej firmy? O jakich sprawach pamiętać? Na co niezbędnie zwrócić uwagę?

Niezbędność posiadania wizytówki to w dzisiejszych czasach coś najbardziej normalnego. Nie musimy nikogo przekonywać, że to bardzo istotne. We współczesnym biznesie to właściwie standard, tak więc każdy powinien ją mieć. Ten mały, niby niepozorny kawałek kartki może doskonale zaprezentować naszą firmę, na czym na pewno jesteśmy w stanie zyskać.

(więcej…)

Pozwól światłu LED zatroszczyć się o twoje zdrowie

Niespełna osiemdziesiąt procent informacji dochodzi do nas za pomocą wzroku. Dlaczego zatem tak rzadko troszczymy się o niego, decydując się na najlepsze dla naszej pracy oświetlenie?

Diody LED

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Niestety, wciąż nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważne jest zdrowe światło, jego istotę sprowadzając wyłącznie do zapewnienia sobie pewnego poziomu oświetlenia, pomijając mnóstwo ważnych elementów i parametrów, takich jak jego odcień, intensywność, skład widmowy itp. (więcej…)

Jak zagwarantować sobie prawidłowe funkcjonowanie sieci?

W ostatnich latach zauważamy niezwykle aktywny zwiększenie dostępu do szybkiego Internetu. Praktycznie nikt z nas nie wyobraża sobie dzisiaj przeciętnego działania bez jego wykorzystania. Jego funkcja jest niezmiernie szerokie. Wielu z nas używa go nie wyłącznie do rozrywki, ale i również do pracy.

(więcej…)